Із метою надання консультацій щодо вступної кампанії в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького з 28 червня 2017 року буде функціонувати консультаційний центр.

Нагадаємо, що з 29 червня розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників для подачі електронних заяв. Вона закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня 2017 року.

Кваліфіковані працівники університету допоможуть вступникам створити електронний кабінет, відсканувати та завантажити додаток до документа про повну загальну середню освіту, подати електронну заяву; нададуть вичерпні відповіді на запитання щодо особливостей вступу в 2017 році, особливостей навчання на різних спеціальностях, проведуть екскурсії в інститутах, факультетах, ознайомлять із навчальною та науковою базою університету, розкажуть про можливості працевлаштування випускників.

Консультаційний центр функціонує за адресою: бульвар Т. Шевченка, 81, навчальний корпус № 1, 2-й поверх, кімната 203.

Навчально-методичний відділ