Дата виборів до органів студентського самоврядування Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького була визначена на засіданні студентської конференції.

Для ННІ та факультетів — 26 жовтня 2016 року.

Для гуртожитків — 28 жовтня 2016 року.

На ННІ та факультетах обиратимуть: голову студентської ради підрозділу, виборного представника підрозділу на студентській раді університету та голову студентської ради університету.

У гуртожитках обиратимуть голову студентської ради гуртожитку.

Особи, які бажають балотуватись до органів студентського самоврядування, повинні заповнити заяву (тут) із зазначенням посади на яку обираються, підрозділу та прикріпити необхідні документи.

Заповнені заяви потрібно надіслати секретарю головної виборчої комісії.

Подання заявок триватиме до 20.10.2016 року.

Із моменту подання заявки особа має право проводити агітацію, однак день виборів оголошується «днем тиші», тому проводити будь-яку агітацію забороняється.

Секретар Головної виборчої комісії: Кудінов Олександр Валерійович