Українське студентство завжди було небайдужим до долі своєї країни, рідної землі. Черкаські студенти теж ніколи не стояли осторонь подій, які були знаковими для історії нашої Вітчизни, а брали в них активну участь. От і зараз, у непростий для країни час, напередодні виборів до місцевих рад, ми, студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, зініціювали проведення дискусійного клубу на тему «Ми обираємо майбутнє».

Для участі в роботі клубу ми запросили виборців, представників ЗМІ, громадських організацій, а також усіх охочих, кому небайдужа доля Черкащини.

Хочемо почути  Вашу програму розвитку нашого міста, області як майбутнього депутата обласної ради, шановні:

АЙГІСТОВА МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА  (РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА )

ГОРДІЙЧУК АННА ВОЛОДИМИРІВНА  (АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ)

ДУШОК ЮРІЙ ІВАНОВИЧ (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛІСТИ»)

ІВАНЬКІН ДАВИД ВАСИЛЬОВИЧ  (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»)

КОВАЛЬ ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ»)

КОВБОША ОКСАНА РОМАНІВНА (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»)

ПОПАДЬКО СЕРГІЙ  СЕРГІЙОВИЧ  (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»)

РУБАН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА»)

ЦИГАНОК ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА  (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩАНИ»)

ЧЕРЕВКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ (ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»»)

ШВЕЦЬ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ (ПАРТІЯ «ВІДРОДЖЕННЯ»)

ШЕВЧЕНКО ГЕННАДІЙ ЮРІЙОВИЧ (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»)

ШМИГОЛЬ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ (ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ)

Чекаємо на Вас 20 жовтня 2015 року в актовій залі навчального корпусу №3 ЧНУ імені Богдана Хмельницького (бул. Шевченка, 79).

Початок зустрічі о 18 годині.

Черкаський осередок Ліги студентів АПУ,

студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького