bgb
 
 
 

Ми — консалтингова агенція, яка співпрацює з міжнародними компаніями на території США, Європи та Мексики. Якщо ти молодий, амбітний, знаєш англійську, хочеш рости і розвиватися в успішній компанії, яка активно набирає обертів, будемо раді бачити тебе в нашій команді.

Детальніше...

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області запрошує студентів випускних курсів для проходження стажування в структурних підрозділах офісу для підвищення кваліфікації з питань роботи в органах державного фінансового контролю в Україні, що дасть можливість бути обізнаним з питань вибору місця роботи.

Детальніше...

Компанія «SmaСom Trade» шукає молодих фахівців, основна потреба в менеджерах із закупівель зернових і олійних культур. 
Компанія «SmaСom Trade» на ринку більше 10 років і займає лідируючі позиції.
Детальніше — читай у статті.

Детальніше...

Шукаєш роботу? Тоді завітай на сайт«Jooble».
Багато різних вакансій і можливість пошуку за категоріями «без досвіду», «неповний робочий день» тощо.

mm packaging logo 87px

Ми прогресивне підприємство, яке потребує молодих спеціалістів із активною життєвою позицією та знанням англійської та/або німецької мов, а також тих, хто хоче розвиватись на Європейському рівні.

 

Детальніше...

All Prices — є провідною пошуковою системою знижок і розпродажів. На сьогоднішній день наша компанія працює в 3 країнах, де ми допомагаємо людям зручно вибирати одяг і купувати його за найвигіднішою ціною. В Україні у нас представлено більше пів мільйона товарних позицій одягу, взуття та аксесуарів з 15 найбільших онлайн магазинів. Наш сервіс є незамінним помічником, коли є мета вигідно купити сукню, джинси, сорочку і т.д. для багатьох відвідувачів.

Детальніше...

СТАНОМ НА 14.06.2016 У РЕГІОНАХ Є ПОТРЕБА У ТАКИХ СПЕЦІАЛІСТАХ:

вчитель математики — 5 осіб;

вчитель англійської мови — 4 особи;

практичний психолог — 4;

соціальні педагоги — 2;

вчитель початкових класів — 2;

вчитель української мови та літератури — 1;

вчитель зарубіжної літератури, російської мови та художньої культури -1;

вчитель історії - 1 вчитель хімії - 1.

Детальнішена сайті управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Детальніше...

Компанія «Seomarket» — лідер пошукового маркетингу в Україні, у зв’язку з відкриттям представництва в м. Черкаси проводить набір випускників на стажування з навчанням на посади молодших спеціалістів. 

Хочете працювати в команді професіоналів та будувати кар'еру в сфері інтернет-маркетингу?

Детальніше...

image001.jpgДП «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» — Офіційний дистриб’ютор продукції найбільших світових виробників товарів FMCG сектора — компанії NESTLE,FERRERO,ВЕРЕС. Запорука успіху нашої компанії — це співробітники. Саме тому ми формуємо команду із відповідальних, цілеспрямованих молодих людей, які бажають навчатися та розвивати свої здібності.

Пропонуємо випускникам ЧНУ (а можливо, і студентам, які навчаються заочно) будувати власну кар’єру в компанії «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ».

Детальніше...

ЗАВОД ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ «ТЕХНО», ТОВ
(Помічник директора зі знанням англійської мови)

Готові взяти випускницю з бажанням навчатися. Рівень англійської мови: вище середнього.
Основні вимоги та умови праці в прикріпленому документі.

Детальніше...

Shell Business Operations у Кракові потрібні фахівці з обслуговування клієнтів, які володіють німецькою мовою (рівень B2 і вище)

Посада: фахівець з обслуговування клієнтів (Customer Service Professional) – володіння німецькою мовою (на рівні B2/C1)

Місце роботи: Kraków, Zabierzów (pow. krakowski)

Подача заявок і резюме триває до 31 березня 2016 року.

Детальніше...

Ringostat пропонує роботу

Ringostat - сервіс з call tracking, розроблений українською командою, що допомагає відслідковувати ефективність каналів залучення клієнтів за допомогою аналітики телефонних дзвінків.

За 2 роки компанія стала № 1 у своїй сфері в Україні та Казахстані. Компанія розвивається стрімкими темпами, тому тепер збирає команду в Черкасах. Відкриті вакансії менеджерів з продажу та по роботі з клієнтами.

Детальніше...

Компанія по розробці програмного забезпечення та власних продуктів Інтерлінк запрошує на курси талановитих програмістів!

На наших курсах без води та стомлюючої теорії ви отримаєте практичні навички роботи в команді, познайомитесь з об'єктно-орієнтованими підходами до проектування та розробки програмних систем на Java, сучасними практиками та фреймворками.

Детальніше...