Надавно відбувся сумісний захід ННІ іноземних мов та ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — конкурс читання скоромовок та римівок Tongue Twister and Nursery Rhyme Contest. Захід проводили для студентів, які успішно вивчили дисципліну «Англійська мова та література іноземною мовою для дітей молодшого шкільного віку».

Конкурс було реалізовано викладачами інституту іноземних мов, які викладали зазначені дисципліни: доцентом Людмилою Рудаковою та старшим викладачем Оксаною Ніжевською. Голова журі, старший викладач кафедри фонетики та граматики англійської мови Оксана Петрова та членкиня журі, заступник директора інституту педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, доцентка Валентина Мовчан привітали переможниць конкурсу, які вибороли призові місця, а саме: 1 місце — Діана Палаш, 2 місце — Катерина Дібрівна і Лілія Підмогильна та третє місце — Марина Костюк.

Вітаємо переможців та дякуємо організаторам за цікавий проєкт!

ННІ іноземних мов