bgb

Військові капелани УПЦ КП укотре планують поїхати перевідати наших воїнів на Сході. Настоятель Церкви Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія УПЦ КП отець Володимир бере участь у цій поїздці. Він звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти зібрати провізію та необхідні речі воїнам 25-ї аеромобільної бригади. А саме:

1. Теплі речі (шкарпетки, светри, термобілизна).

2. Засоби особистої гігієни.

3. Будівельні матеріали (поліетилен, піна будівельна).

4. Ліхтарики, які підсвічують зеленим лазером.

5. Вода, печиво, консервації та ті продукти, які швидко не псуються.

У планах волонтерської делегації відвідати школи, дитячі садочки, тому потрібна дитяча література, а також  книги історичної, патріотичної та виховної тематики.

Свою допомогу у цій благочинній акції запропонувала Студентська рада університету, з ініціативи якої в ЧНУ стартував Благодійний марафон. Тому за довідками можна звертатися до координатора благодійного сектору Студради  Аліни Козлової. А також детальнішу інформацію можна отримати у отця Володимира (тел.: 098-800-97-70)

Допомога воїнам АТО

Збір необхідних речей  — 28, 29, 30 (до 13.00) листопада в кабінеті 229 А навчального корпусу №1  (бульвар Шевченка, 81)

Виїзд військових капеланів  в зону АТО — 30 листопада