Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького мають змогу взяти участь в конкурсі «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» від всеукраїнського фінансового порталу «Maanimo».

«Після обрання Володимира Зеленського новим Президентом України кожен з нас сподівається на зрушення країни з багаторічної мертвої точки. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – це далеко не повний список трансформацій, на які очікують громадяни. Ми вважаємо, що саме молоді українці зможуть стати творцями цих змін у країні. Тому ми ініціюємо конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб студенти змогли висловити свої думки та побажання новообраному президенту України», — звертаються на сайті «Maanimo».

Для участі потрібно заповнити заявку та написати свої поради на «Maanimo» до 15 жовтня. Автор найкращих пропозицій виграє крутий подарунок від фінансового порталу «Maanimo» — iPhone XS.

Ознайомитися з правилами проекту та подати заявку можна ТУТ.

Всеукраїнський фінансовий портал «Maanimo»