У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького проводиться підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки» запрошує випускників минулих років, одинадцятикласників підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів:

— англійська мова

— біологія

— географія

— історія України

— математика

— образотворче мистецтво

— фізика

— хімія

— українська мова

— українська література

Підготовчі курси розпочинають роботу з 01 жовтня 2021 року.

Викладають на курсах досвідчені викладачі університету, які брали участь у проведенні ЗНО. У навчальному процесі використовується методика проведення тестових форм.

На сьогодні серед колишніх слухачів підготовчих курсів — студенти та випускники багатьох ЗВО як державної, так і недержавної форм власності.     Відвідувати  заняття  можна  з понеділка по п'ятницю, час навчання з 17:00 до 20:00. У кожній групі навчається 8 осіб. Щоб записатися на курси, потрібно звернутися за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79, корпус № 3, кабінет 315

Більш детально про запис та навчання на курсах можна дізнатися за телефонами: (067) 473-48-47 (Наталія Василівна), (0472) 33-08-30, (067) 470-05-36 (Марина Володимирівна)

Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки