Проєкт «Кава з директором» продовжується  в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Традиції, сьогодення та перспективи розвитку — усе це очима керівників інститутів та факультетів ЧНУ.

Сьогодні розмовляємо з деканом факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем — Салапатовим Володимиром Івановичем.

Він розповідає про переваги навчання на спеціальностях сфери ІТ, зокрема, участь у престижних міжнародних проєктах, розробку креативних і сучасних доробків, можливість працювати згодом із будь-якого куточку планети. Також декан згадає про випускників, які успішно себе реалізували.

Якщо ви керуєтеся стереотипами, що студентів ФОТІУСу цікавлять лише комп'ютерні технології, то запрошуємо переглянути відеоінтерв'ю — і ви зрозумієте, що в рідному університеті майбутніх фахівців знають ще й як творчих, талановитих, креативних, активних і веселих людей.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького