21 червня завершує свою роботу в поточному навчальному році юридична клініка ЧНУ імені Б. Хмельницького. В період з 5 вересня 2017 року по 31 травня 2018 року в її роботі взяли участь 30 студентів-юристів 3-5 курсів. Ними було надано 42 письмові юридичні консультації, складено 29 процесуальних документів за особистими зверненнями громадян.

У цьому році юридична клініка Черкаського національного відзначила 10 років із моменту свого створення. За цей час 667 осіб отримали кваліфіковану правову допомогу в стінах університету. Переважна більшість клієнтів клініки — пенсіонери, які належать до соціально незахищених верств населення, а також інші малозабезпечені громадяни. Надані консультації стосувалися права соціального захисту, конституційного, цивільного, сімейного, житлового, земельного, трудового, господарського та цивільно-процесуального права.

Знаковою подією цього року стало те, що клініка підтвердила своє членство у Всеукраїнській асоціації юридичних клінік.

Колектив юридичної клініки висловлює щиру вдячність ректору університету за матеріально-технічну і організаційну підтримку діяльності.

Аліна Гурин, староста юридичної клініки Черкаського національного університету