Уже сьогодні фінал «Весняного кубка ЧНУ — ЛНЗ» в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, тому пристрасті футбольних уболівальників стають гарячішими.

А п’ятий день змагань подарував усім присутнім на матчах яскраві моменти та цікавих гравців.

Відкривали раунд плей-оф команди «ФК Buvette» та «ФЛЕШ». Матч видався досить хороший та насичений. Кожна команда намагалася продемонструвати хороші результати. «ФК Buvette» здолали захист супротивника й перемогли із рахунком 6:2. Команду вперед вивели Іван Соломка, Богдан Чиж та Петро Демченко. Зі сторони «Флеш» голи забили Віталій Мельниченко та Нікіта Вітрянюк.

Завершували півфінал у другому матчі «Збірна Світу» проти «ФК Воля». З обох сторін гравці показували максимально свої можливості. Від «ФК Воля» гол забив Сергій Серьогін.

Матч був доволі напруженим. Обидві команди йшли нога в ногу.

Упевнено почала грати «Збірна Світу», протягом гри відзначився Віталій Власенко, який викладався на повну всю гру. В один момент «Збірна Світу» зуміла переломити хід матчу і розгромити опонентів із рахунком 7:2. Омріяну перемогу команда здобула також і завдяки забитому голу Богдана Вініченка та Максима Лесича.

У фіналі нас очікують по справжньому запеклі матчі. Гратимуть найсильніші склади гравців.

Завершить «Весняний кубок ЧНУ — ЛНЗ» довгоочікуваний фінал між найсильнішими командами.

Відразу після нього буде нагородження всіх команд, які брали участь у змаганнях.

Автор тексту та фото: Вікторія Чаплюк, студентка 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій.