Студентами та викладачами кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин продовжується вивчення лекційного онлайн-курсу «Ukrainians in Canada».

Подія присвячена особливостям імміграційної політики Канади та висвітленню факторів тяжіння української імміграції до цієї країни.

Курс запропонований Thompson Rivers University (Canada). Лекції відбуваються щосуботи о 19:00 на платформі Zoom.

Лектор приділяє велику увагу історичній хронології подій в Україні, висвітленню особливостей українських традицій і звичаїв, їх вагомого значення в житті українських емігрантів у Канаді. Значна увага акцентується на розвитку майбутніх українсько-канадських відносин.

Лектор: Dr. Oleksandr Kondrashov, Assistant Professor Faculty of Education and Social Work, Thompson Rivers University (Canada).

Анжела Іржавська, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин