Чергова наукова сесія Центру філософсько-теологічних студій та когнітивної риторики кафедри філософії та релігієзнавства пройшла нещодавно.

Тема заходу — «Філософський опис світу: мова філософії та повсякденний досвід». Спікери — Олена Астапова, Володимир Процишин, Костянтин Братко та модератор Павло Кретов — проблематизували питання репрезентації та трансляції досвіду у феноменологічному, аналітичному, сцієнтистському, формально-логічному, естетичному та діалогічному аспектах.

Онтологічні та інструменталістські інтерпретації мови як дескрипції та мови як діяльності і простору перебування, філософеми картини світу, домовного та дологічного простору свідомості та труднощі вербальної артикуляції первісного, синкретичного досвіду були в центрі уваги мовців. Велика подяка учасникам акції, колегам, студентам, аспірантам, учням шкіл міста. Процесуальність о-мовлення реальності засвідчила, що подія мислення відбулася.

Павло Кретов, доцент кафедри філософії та релігієзнавства