Викладачі кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Леся Овсієнко та Анастасія Ришкова 26 лютого 2025 взяли участь у робочій зустрічі тренерів закладів-партнерів Гете-Інституту та представниками університету імені Фрідріха Шиллера, Єна, Німеччина в межах реалізації міжнародної програми DLL (Deutsch lehren lernen).
Під час зустрічі учасники заходу обговорили нагальні питання університетської співпраці, поділилися досвідом, окреслили перспективи подальшої наукової діяльності.
Нагадаємо, що на кафедрі німецької філології Черкаського національного реалізується міжнародна програма «Deutsch lehren lernen / Вчимося навчати німецької» на основі укладеної угоди між ЗВО та Goethe-Institut в Україні. Здобувачі освіти мають можливість пройти курси від Гете-Інституту та отримати міжнародні сертифікати.
Кафедра німецької філології дякує Goethe-Institut в Україні та університету імені Фрідріха Шиллера, Єна, Німеччина та сподівається на подальшу плідну співпрацю.
https://cdu.edu.ua/news/vykladachi-chnu-obhovoryly-perspektyvy-mizhnarodnoi-spivpratsi-z-hete-instytutom-ta-universytetom-imeni-fridrikha-shyllera-78.html#sigProIdcbeea8967d
Кафедра німецької філології