Викладач кафедри філософії, соціальних та політичних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Богдан Калініченко взяв участь у дводенному «Тренінгу про інструменти для протидії дезінформації».

Захід відбувся в Києві 30 та 31 січня. Його організував Український кризовий медіацентр за сприяння Atlantic Council і Digital Forensic Research Lab (DFRLab).

Викладачі кафедри спільно з політтехнологинею, експерткою з комунікацій вищого рівня Ларисою Мудрак та професоркою НТУУ «КПІ», політичним аналітиком Лідією Смолою обговорили інформаційні компоненти російської гібридної війни проти України і намагалися знайти шляхи нівелювання її негативного впливу на наше суспільство.

Кафедра філософії, соціальних та політичних наук