Запрошуємо переглянути рекламний відеоролик про спеціальності ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Ти дізнаєшся про особливості навчання та перспективи працевлаштування таких спеціальностей:

• середня освіта (історія та географія);
  • історія та археологія;
  • філософія;
  • міжнародні відносини.

Вивчати минуле означає володіти майбутнім. Навчись цього в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії!

Детальніше у відеоролику:

Нагадуємо, що відділ інформації та зв'язків з громадськістю із задоволенням опублікує рекламний відеоролик про спеціальності інститутів та факультетів ЧНУ. Надсилайте матеріали на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького