Студентки ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у складі жіночої волейбольної команди МСК «Дніпро—ЧНУ» стали чемпіонками відкритого чемпіонату м. Черкаси з волейболу серед жінок (сезон 2023 року).

Про це повідомляють на офіційній сторінці Федерації волейболу Черкащини.

У першому півфіналі зустрічалися дві команди МСК «Дніпро», а саме: МСК «Дніпро—ЧНУ» та МСК «Дніпро—2», де в підсумку перемогли більш досвідчені гравці — МСК «Дніпро—ЧНУ»: 2-0 (25-22, 25-20).

Другий півфінал видався найбільш драматичним та інтригуючим з усіх ігор фіналу чотирьох, де команда «Астра» тільки на тай-брейку зуміла перемогти команду ДВК «Вікторія» м.Канів, в підсумку 2-1 (25-19, 19-25, 15-13) на користь команди «Астра».

Гра за 3 місце закінчилась впевненою перемогою команди ДВК «Вікторія» м. Канів над командою МСК «Дніпро–2» м.Черкаси — 2-0 (25-14, 25-12). Фінальна гра між командою МСК «Дніпро—ЧНУ» м.Черкаси та командою «Астра» м. Черкаси закінчилась з результатом 2-0 (25-12, 25-23) на користь МСК «Дніпро—ЧНУ».

Вітаємо команду МСК «Дніпро—ЧНУ» із заслуженою перемогою в чемпіонаті.

Серед кращих волейболісток турніру студентка ЧНУ Каріна Кошіль (МСК «Дніпро—ЧНУ»), яку організатори змагань відзначили в номінації «Краща нападаюча гравчиня».

Організаторами змагань були департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, ГО «Федерація волейболу Черкащини» та Черкаська обласна організація ФСТ «Спартак».

Джерело: Федерація волейболу Черкащини.