bgb

26 червня в Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка в межах бібліотечного проєкту «Говоримо українською про Україну» на платформі ZOOM вчергове пройшла зустріч з доктором історичних наук, професором, завідувачем кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталієм Васильовичем Масненком.

«Мнемонічний образ Тараса Шевченка на тимчасово окупованих країною-агресором рф українських територіях» — такою була тема онлайн-зустрічі, на якій спікер розповів про численні злочини щодо української культури та історичної спадщини на окупованих територіях, зокрема про твори та меморіали Тараса Шевченка. На завершення зустрічі пан Віталій подарував бібліотеці книги, що займуть гідне місце на полицях книгозбірні.

До зустрічі долучилися працівники бібліотеки, користувачі бібліотеки та всі, хто цікавиться історією України.

Пропонуємо переглянути відео:

Джерело: Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека  імені Тараса Шевченка