Шановна університетська громадо! Наше славне студентство! Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького святкує 93-й випуск. 830 студентів отримують дипломи бакалаврів. Університет підготував для потреб економіки Черкащини й України фахівців за 58 цивільними та 2 військовими спеціальностями.

Вітаю всіх із цією знаковою для нас подією. Дякую університетській громаді за успіхи минулого навчального року. І дякую нашим випускникам. Адже за роки навчання в університеті вони отримали відповідні знання, професійні навички, а також повною мірою проявили свої здібності й таланти. А тепер вони прославлятимуть альма матер своїми здобутками.

Перший випуск підготувала і кафедра військової підготовки: 104 студенти отримають цьогоріч посвідчення (дипломи) офіцерів запасу.

Упродовж цих років із випускниками ділилися знаннями, досвідом, турбувались про них і пишалися ними 75 професорів, докторів наук, 332 доценти, кандидати наук.

Щиро дякую кожному з них за успішну роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців!

Дякую і батькам, які виростили й виховали чудових, талановитих дітей, молодих патріотів країни. Бажаю радіти їхнім новим здобуткам!

А вам, випускники, зичу підкорення професійних висот та особистого щастя. Університет дав вам підґрунтя для старту, а далі – вірте в себе! Вірте в свої здібності! Бо без упевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим!

Вітаю всю університетську громаду з успішним завершенням ще одного навчального року!

Бажаю: колективу – успіхів! Випускникам – у добру путь! А нашій рідній Україні – миру!

Ректор Олександр Черевко