Стали відомі переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2021 навчальному році. Серед переліку є і студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Так, з галузі знань «Освітні, педагогічні науки» диплом ІІІ ступеня отримала студентка Дарина Здір (науковий керівник — Наталія Байдюк), зі спеціальності «Філософія» диплом ІІІ ступеня отримав студент Олексій Величко (науковий керівник — Павло Кретов), з галузі знань «Економічна кібернетика» диплом ІІІ ступеня отримала студентка Анастасія Черкащенко (науковий керівник — Любов Кібальник), зі спеціальності «Інтелектуальна власність» диплом ІІ ступеня отримала студентка Крістіна Острівна (науковий керівник — Наталія Попова), зі спеціальності «Інформатика і кібернетика» диплом ІІІ ступеня отримав студент Владислав Нікітюк (науковий керівник — Андрій Ярмілко), з галузі знань «Соціальна робота» диплом ІІІ ступеня отримала студентка Лілія Нерознак (науковий керівник — Тетяна Демиденко), з галузі знань «Готельно-ресторанна справа» диплом ІІІ ступеня отримала студентка Любов Остроушко (науковий керівник — Станіслава Пасека).

Вітаємо студентів та їхніх наукових керівників із перемогою!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького