На Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького здобули призові місця.

Роман Щербатюк (ННІ фізичної культури, спорту і здоров‘я) виборов «золото» Чемпіонату світу 2023 з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

«Срібло» здобув Іван Ткаченко (ННІ природничих та аграрних наук).

Готував спортсменів тренер Юрій Зубов, який теж є випускником ЧНУ.

— Чемпіонат світу завершено! Я пройшов цей турнір та виборов золото! Мені вдруге вдалося піднятися на першу сходинку світової першості, але цього разу вже у вищій ваговій категорії.

Як завжди, кожні змагання для мене це шлях. Відрізок життя, який по своєму унікальний, сповнений труднощів і випробувань, — прокоментував свою перемогу Роман.

Змагання, які тривали з 17 по 26 листопада у португальському місті Альбуфейра, зібрали 1670 учасників з 70 країн.

За підсумками Чемпіонату світу збірна України виборола 6 золотих, 10 срібних і 9 бронзових медалей та посіла шосте загальнокомандне місце.