Почесне звання «Заслужений працівник культури України» присвоєно Василю Мельниченку — голові Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професору Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидату історичних наук, Почесному краєзнавцю України.

Відзнаку «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю» отримав науковець ЧНУ згідно з Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 28-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року».

Черкаський національний вітає науковця із заслуженою нагородою і бажає подальшої плідної та відданої праці на краєзнавчій і науково-педагогічній ниві.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького