bgb

14 грудня вся Україна згадує ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Черкасці цього дня відзначають також 74-ту річницю звільнення  міста від фашистських загарбників.

Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до загальноміських пам’ятних заходів, які  розпочалися з поминального молебню за загиблими ліквідаторами Чорнобильської катастрофи. Разом із містянами представники університету вшанували жертовність та героїзм співвітчизників хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобилю» у Соборному сквері.

Університетська громада також взяла участь у мітингу та церемонії покладання квітів до Пагорба Слави, вшановуючи тих, хто звільнив Черкаси від нацистських окупантів.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького