Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького уклав договір про співпрацю із ТОВ «Фабрика агрохімікатів», що входить до групи компаній UKRAVIT. Договір передбачає проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень, реалізацію спільних проектів; спільну підготовку фахівців із вищою освітою; стажування, підвищення кваліфікації працівників; проведення навчальної, виробничої практики студентів тощо.

Нині Черкаський національний та Фабрика агрохімікатів співпрацюють у науковій царині — проводяться спільні дослідження щодо ефективності використання деяких мікродобрив. Укладений договір передбачає розширення напрямків співпраці.

— Черкаська область є одним із провідних аграрних регіонів України, тому ми орієнтовані на підготовку фахівців для цієї галузі. ТОВ «Фабрика агрохімікатів» є одним із найбільших підприємств із виробництва засобів захисту рослин та комплексних висококонцентрованих рідких добрив. Упевнений, що співпраця університету та підприємства у рамках укладеного договору бути взаємовигідною, — зазначає ректор університету Олександр Черевко.

ННІ природничих наук