200 літрів антисептика та дозатори отримав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького від партнерів — компанії UKRAVIT (генеральний директор — Віталій Ільченко).

Така підтримка надзвичайно важлива в умовах пандемії, коли студенти й викладачі повертаються до аудиторних занять. Це допоможе зберегти здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Отриману благодійну допомогу передадуть у всі навчальні корпуси та в гуртожитки університету.

ЧНУ та компанія «UKRAVIT» вже кілька років співпрацюють на підставі чинних угод. Налагоджено співробітництво в науковій царині — проводяться спільні дослідження щодо ефективності використання деяких мікродобрив. Підприємство є гарною базою практики для майбутніх фахівців.

Крім того, багато випускників університету отримали на підприємстві високооплачувану кваліфіковану роботу.

Науковці Черкаського національного та керівництво компанії ведуть діалог стосовно підготовки фахівців для найбільшої в Україні агрохімічної української компанії, корегуючи навчальні плани з урахуванням побажань роботодавців.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького