Визначено кращу команду червня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Нею стала баскетбольна збірна Черкаського національного.
Нагадаємо, що нещодавно команда університету здобула 3 місце в Студентській баскетбольній лізі серед команд чоловіків.
Зустрівшись на ігровому полі з командою Національної металургійної академії України, збірна команда Черкаського національного виборола впевненну перемогу із рахунком 84:78. Варто також відзначити, що за спортивні досягнення представники  команди баскетболістів ЧНУ ім. Б. Хмельницького одержать спортивний розряд «кандидат у майстри спорту».

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Джерело: cdu.edu.ua