bgb

Визначено кращого студента-спортсмена травня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Ним став Роман Щербатюк — студент навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров'я. Нещодавно хлопець завоював Кубок світу з кікбоксингу. Саме ця перемога забезпечила йому почесне звання спортивного лідера місяця.

Зазначимо, що рішення спортивного клубу «Богдан», дирекції навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров`я та студентської ради ННІ було одноголосним.

За словами голови спортклубу Володимира Химича, хлопець із першого курсу вражає своєю спортивною майстерністю та наполегливістю. Окрім цього, Роман  демонструє хороші результати й у навчальному процесі.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького