На кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» відкрито нову освітню програму освітнього ступеню бакалавр – «Комп’ютерна лінгвістика», фахівці якої проектують та реалізують програмні засоби для смислового аналізу текстової інформації, що широко використовуються у пошукових системах, системах автоматичного перекладу, системах автоматичного розпізнавання та синтезу мовлення, системах управління знаннями.

Також у рамках спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» запрошуємо на навчання за престижною освітньою програмою «Програмна інженерія», яка пов’язана з усіма аспектами розробки програмного забезпечення, від початкових стадій формування програмних вимог до підтримки програмної системи після впровадження.

Випускники бакалаврату працюють на посадах прикладного та системного програміста, web-розробника, розробника мобільних додатків, адміністратора комп’ютерних систем, адміністратора баз даних, development and operations (DevOps).

Кращі студенти продовжують навчання в магістратурі «Інженерія програмного забезпечення» та у аспірантурі, набуваючи кваліфікацію аналітика комп’ютерних систем, фахівця з розробки програмних систем та підтримки наукових досліджень (R&D), інженера-дослідника в галузі software engineering.