На базі ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи й мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася презентація тактильних посібників для дітей з порушеннями зору КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради».

Тактильні посібники розробили та виготовили студентки 4 курсу кафедри початкової освіти під керівництвом в.о. завідувачки кафедри Тетяни Зорочкіної. Фахівці-практики зі спеціальної освіти Тетяна Гончар, Тетяна Цюрмаста, заступник директора з навчальної роботи Ірина Гордієнко високо оцінили творчі роботи студенток та подякували за реалізацію проєкту для дітей з особливими освітніми потребами.

Директорка школи Людмила Брик, директор інституту Тимофій Десятов, в.о. завідувача кафедри Тетяна Зорочкіна обговорили перспективи для подальшої співпраці щодо спільних освітніх проєктів.

Кафедра початкової освіти