bgb

Колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вітає Валерія Дмитровича Маслякова — особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор із легкої атлетики, випускника ЧНУ Миколи Кулика з отриманням державної нагороди — медалі «За працю і звитягу».

Відповідний Указ Президент підписав 2 грудня 2017 року. Ним відзначено спортивних тренерів за значний особистий внесок у розвиток дефлімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною дефлімпійською збірною командою України на XXIII літніх Дефлімпійських іграх 2017 року.

Валерій Дмитрович працює в Черкаському національному вже 25 років, маєзвання заслуженого тренера України. Піготував не одного видатного чемпіона.

Університетська родина зичить Валерію Маслякову нових спортивних досягнень, незгасаючої життєвої енергії та ще багато талановитих учнів!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького