bgb

Комітет Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провів чергове засідання.

Згідно з Положенням про огляд-конкурс на кращу роботу профбюро навчально-наукових інститутів, факультетів та бібліотеки ім. М. Максимовича з 3 по 22 листопада проводилися зустрічі з головами профбюро підрозділів Черкаського національного. Під час засідання оголосили рішення конкурсної комісії. За результатами конкурсу І місце розділили між собою профбюро ННІ української філології та соціальних комунікацій і профбюро ННІ іноземних мов; ІІІ місце посіло профбюро ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва. Переможці були відзначені дипломами та грошовими виплатами.

Під час засідання було вирішено чимало питань із життєдіяльності профспілки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.