Члени студентської ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького презентували проєкт «Всеукраїнська школа свідомого студента» на ярмарку можливостей для молоді в Черкасах.

Нагадаємо, цей проєкт відбуватиметься на базі університету вже вчетверте. Школа свідомого студента покликана надати можливість для подальшого розвитку студентської молоді країни і розрахована на представників органів студентського самоврядування з різних ЗВО України.

— За 3 роки студентська рада ЧНУ змогла об’єднати близько сотні студентів із 12 областей України. Усі вони відвідують «школу» з однією метою — розвинути студентські ради у своїх містах. Учасники органів студентського самоврядування цьогоріч також планують «прокачати виші Черкаської області». Дякуємо Молодіжному ресурсному центру за запрошення та співпрацю! — зазначила голова студради ЧНУ Мар’яна Кусяка.

Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького