Студенти 2 курсу кафедри журналістики реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пройшли практику у пресслужбі  футбольного клубу «ЛНЗ».

Координував роботу майбутніх піарників та журналістів  Андрій Вєков, керівник пресслужби й маркетингу футбольного клубу. Одним із завдань другокурсників було провести інтерв'ю з членами черкаської футбольної команди.

ФК «ЛНЗ» — український футбольний клуб із міста Черкаси, що заснований у 2006 році. Нині входить до Першої ліги.

Гравці охоче відповідали на запитання про кар'єру, спортивні здобутки, мрії і цілі.

Інтерв'юерами виступили Карина Нездолій, Денис Малюк, Наталія Бондар, студенти 2-PR курсу, та Анна Могильна, студентка  2-Ж курсу.

Детальніше пропонуємо переглянути у відео:

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій