У межах вивчення навчальної дисципліни «Зоологія» студенти спеціальностей 091 «Біологія» та 101 «Екологія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поспілкувалися із директором Черкаського міського зоологічного парку «Roshen» Євгеном Ваном.

Під час відвідування зоопарку відбулась цікава і змістовна зустріч із Євгеном Леонідовичем, який розповів студентам про особливості роботи в зоопарку, систему його організації, про наукову діяльність та плани на майбутнє.

Заняття із «Зоології» провела завідувачка сектору птахів, випускниця ННІ природничих та аграрних наук Оксана Коваль. Вона розповіла про орнітологічну колекцію зоопарку, особливості утримання та розведення птахів у неволі.

Студенти мали змогу отримати фахові відповіді на різноманітні запитання.

Щиро дякуємо директору зоопарку та працівникам за гостинну зустріч та змістовне заняття!

ННІ природничих та аграрних наук