Чи знали ви, що Черкаси входить в ТОП-10 міст за кількістю фахівців у сфері інформаційних технологій після таких великих міст, як Київ, Львів, Харків і Дніпро?

Про це та багато іншого на запрошення завідувачки кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін ЧНУ Наталії Попової розповіли студентам Анастасія Негода, керівниця Cherkasy IT Cluster, та Микола Кудрявцев, керівник юридичного відділу компанії SPD-Ukraine.

Майбутні юристи дізналися більше про розвиток ІТ-бізнесу в Україні та зокрема на Черкащині, довідалися про особливості правового регулювання ІТ-сфери. Анастасія Негода звернула увагу на такі напрями розвитку ІТ-бізнесу, як Big Data та AI (штучний інтелект). А Микола Кудявцев, своєю чергою, роз‘яснив студентам-правникам, якими знаннями та навичками повинні володіти ІТ-юристи.

На думку Наталії Попової, запрошення лекторів-практиків — чудова можливість для студентів зрозуміти тонкощі майбутньої професії.

Кафедра інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін