Студенти-третьокурсники спеціальності «Журналістика» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали філію Національного суспільного телебачення «Суспільне: Черкаси».

Олена Баніна, продюсерка Черкаської філії «Суспільного», розповіла майбутнім журналістам про історію створення суспільного мовника й про те, що відрізняє «Суспільне» від інших медіа. Також поділилась планами на майбутні проєкти. У студії студенти змогли спробувати себе в ролі радіоведучих та побачити, як працює редакція. Анастасія Щетініна, студентка 3 курсу ОП «Видавничий бізнес, редагування та медіадизайн» розповіла, що можливість відвідати «Суспільне» неймовірно цінна у цей нелегкий воєнний час.

Наприкінці зустрічі продюсерка поділилась порадами для тих, хто хоче реалізувати себе у тележурналістиці:

— Я б порадила академічні курси доповнювати численними тренінговими програмами, які нині є абсолютно доступні. І, звичайно, більше практики, адже досвід приходить тільки з практикою.

Автор: Надія Паніван, студентка 3-Ж курсу ННІ УФСК
Фото: Світлана Коваль, старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ННІ УФСК