Студенти кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у конференції «Дистанційне навчання та інтернаціоналізація» у межах проєкту «Learnopolis+» Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з представниками студентства Байротського університету, куди були запрошені за сприяння Асоціації українських германістів.

Здобувачі освіти під час проведеного заходу змогли дізнатися багато нового про особливості інтернаціоналізації та дигіталізації, обговорили виклики сучасного суспільства зі своїми колегами з Німеччини, почули думки стосовно онлайн-навчання, поділилися власним досвідом.

Студенти кафедри німецької філології дякують керівникам проєкту «Learnopolis+» за проведений захід і запрошення та сподіваються на подальшу спільну співпрацю.

Кафедра німецької філології