Онлайн-зустріч студентів спеціальності «Право» ЧНУ ім. Б. Хмельницького з керуючим партнером юридичної фірми «Результат» Максимом Полішкевичем відбулася 17 лютого.

Максим Полішкевич — керуючий партнер юридичної фірми «Результат», член American Chamber of Commerce та Черкаської торгово-промислової палати.

Метою заходу було обговорення проблемних питань розвитку комерційного права та актуальності опанування студентами-юристами цього напряму.

Під час зустрічі Максим Полішкевич ознайомив присутніх з особливістю сучасного розвитку комерційного права в Україні, поділився власним досвідом у врегулюванні корпоративних спорів, розібрав низку цікавих кейсів вирішення корпоративних спорів.

Також було обговорено основні побажання роботодавців-практиків до студентів-правників (випускників), надано поради, що сприятимуть формуванню важливих професійних навичок у майбутніх юристів.

Наприкінці зустрічі Максим Полішкевич відповів на додаткові питання студентів.

Дякуємо юридичній фірмі «Результат», Максиму Полішкевичу за підтримку та співпрацю!

ННІ економіки і права