Студенти 2-го та 3-го курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали музей історії книги, що знаходиться в науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича.

Екскурсію музеєм проводив директор бібліотеки  Григорій Голиш, який ознайомив студентів з експозиціями: старовинними книгами, картинами видатних українських художників та безпосередньо з експонатами — речами, що в різні епохи використовувалися для друкування книг.

Дуже вдячні Григорій Михайловичу за екскурсію та збереження і популяризацію книг, які зараз все найчастіше замінюються Інтернетом.

Запрошуємо і вас відвідати музей історії книги, тут ви обов'язково знайдете для себе цікаві експонати!

Не забувайте заходити до бібліотеки, бо ніщо не замінить живої книги, адже «Життя без книги — небо без зірок»!

Організаторка заходу — доцентка кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Марина Захарченко.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії