На факультеті обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели уже традиційну інтелектуальну гру «Брейн-ринг».

В інтелектуальному змаганні брало участь 6 команд студентів факультету.

Для визначення суперників для кожної основної гри всім командам пропонувалось відповісти на питання відбіркового туру. Основна гра тривала доти, доки одна з команд не отримувала 3 очки, відповідаючи на питання з різноманітних галузей знань.

За результатами гри призові місця розподілились так: перше місце посіла команда «Шмякси» (Євгеній Ковальчук, Катерина Капля, Вадим Котенко, Артем Кабаченко, Віталій Зьомша, Денис Рябчун), друге місце — «Однодумці» (Нателла Бондарева, Катерина Хижняк, Поліна Цвинтарна, Олександр Попілевич, Альона Кисіль, Ігор Павлик), третє місце — «Fly to moon» (Дарʼя Пудзерей, Дмитро Мартинов, Владислав Шолудько, Даня Крамар, Максим Яценко, Олександр Ткач).

Організаторами гри традиційно були активні учасники гуртка «Інтелект» студенти: Альона Царьова, Денис Голуб, Лілія Зайчук, Валерія Фінько. Модерував гру керівник гуртка, старший викладач кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень Костянтин Любченко. Гру проводили за допомогою його авторської комп’ютерної програми «Брейн-ринг».

На думку студентів, інтелектуальне змагання вийшло динамічним і захопливим.

Кафедра інтелектуальних систем прийняття рішень