Під час червневої польової практики студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спеціальностей 091 «Біологія», 101 «Екологія» та 014 «Середня освіта (біологія та здоров’ людини)» вчилися  визначати різновиди рослин і тварин.

Уже третій рік поспіль студенти ННІ природничих та аграрних наук долучаються до наповнення бази даних з біорізноманіття УкрБІН. Цього року ними було завантажено близько 700 фото різноманітних рослин і тварин. Таким чином, студенти зробили свій внесок у вивчення біорізноманіття України. Серед виявлених видів є такі, що занесені до Червоної книги України.

Найбільшу кількість фото завантажили: Євгенія Мартинюк (1ЕК), Євгенія Шувалова (1БІ) та Юлія Герасименко (2БІ).

Довідка

UkrBIN (Ukrainian Biodiversity Information Network) – Національна мережа інформації з біорізноманіття —  це краудсорсингова інтернет-платформа для збирання, накопичення та обміну даними з біорізноманіття. UkrBIN є громадським проєктом, який підтримується волонтерами та фінансується спільнотою.

ННІ природничих та аграрних наук