Студентки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в складі команди «Іronman» посіли призові місця на клубному чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» 15 вересня.

Чотири дні понад 1000 спортсменів із 15 країн розігрували 3500 медалей. Змагання відбувалися в чотирьох вікових категоріях: «юніори», дорослі спортсмени, а також мастерс (від 40 років). Дистанції у 200, 500 та 2000 метрів чоловічі, жіночі та змішані команди долали на човнах «десятках» та «двадцятках».

На дистанції у 200 метрів команда «Іronman» зайняла перше місце, у 500 метрів — друге місце, а відстань у 2000 метрів подолали третіми. Серед 10 дівчат із черкас були першокурсниці ЧНУ Злата Фещенко, Марія Кобилінська, Євгенія Камнєва, Єлизавета Кравчук та другокурсниця Тетяна Пархоменко. 

— Ми вперше були на змаганнях такого рівня, тому подія була хвилююча. Не можна передати словами те відчуття, коли ти піднімаєшся на п’єдестал під гімн. Тепер кожна з нас має золоту срібну та бронзову медалі і це дуже приємно, — поділилася враженнями Злата Фещенко.

 

Анна Тиха, студентка IV курсу ННІ УФСК