Студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького здобули перші місця у всеукраїнському етапі XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14 червня 2023 року у Національному музеї Тараса Шевченка (м. Київ) відбулася церемонія нагородження переможців. Черкаський національний представляли магістрант першого курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» Тарас Ткалич (керівник — професорка Людмила Шитик) та здобувачка другого курсу спеціальності «Журналістика (реклама та PR у медіагалузі)» Анна Поленякіна (керівник — доцентка Ольга Федоренко).

Переможцям конкурсу вручили дипломи та цінні подарунки: книги, навушники, флешки, поясні сумки. Позитивні емоції студенти отримали від екскурсії Національним музеєм Тараса Шевченка.
Бажаємо Анні Поленякіній та Тарасові Ткаличу нових творчих досягнень, успіхів у здобутті фаху.

Кафедра українського мовознавства і прикладної лінгвістики