Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на запрошення працівників Черкаського рибоохоронного патруля мали змогу спостерігати за плановим зарибленням Дніпра. Під час планових заходів у річку випустили понад 4 тонн молоді товстолоба під наглядом працівників рибоохорони.

Під час виїздного заняття із зоології майбутні екологи та агрономи (ННІ природничих та аграрних наук) мали можливість почути від викладачів інституту інформацію про видове різноманіття риб Кременчуцького водосховища, шляхи збагачення рибних запасів, проблеми збереження іхтіофауни тощо.

Начальник Черкаського рибоохоронного патруля Віктор Іванько розповів студентам про боротьбу з браконьєрством та заплановані заходи зариблення водосховища.

Детальніше в сюжеті ТРК «Ільдана»:

ННІ природничих та аграрних наук