bgb

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 22 жовтня 2024 року відбулася зустріч студентів ННІ економіки і права з представниками Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агроко».

Захід відбувся у межах співпраці між університетом та провідним виробником сільськогосподарської продукції Черкаської області, засновником якого є Ігор Потапенко.

СТОВ «Агроко» відоме своїм інноваційним підходом до розвитку аграрної галузі, спеціалізуючись на вирощуванні сільськогосподарських культур, розведенні великої рогатої худоби, а також молочно-м’ясному скотарстві та виробництві молока екстракласу. Компанія активно працює над впровадженням сучасних технологій, що робить її однією з лідерів галузі в регіоні.

— «СТОВ «АГРОКО» — це сучасна компанія, яка активно впроваджує інновації в аграрному секторі. Ми зацікавлені у співпраці з університетом і готові надавати студентам практичні навички, які допоможуть їм успішно стартувати у професійній діяльності, — зазначив Ігор Потапенко.

Під час зустрічі обговорювалися можливості співпраці між університетом та компанією, зокрема, щодо стажування та подальшого працевлаштування студентів. Представники компанії поділилися своїм баченням розвитку сільського господарства в області та наголосили на важливості підготовки висококваліфікованих кадрів. Студенти мали можливість дізнатися більше про специфіку роботи в аграрному секторі, наявні вакансії та умови роботи та поставити питання представникам компанії.

Під час зустрічі особливу увагу було приділено можливостям для студентів-економістів, які планують будувати кар’єру в аграрній сфері. Представники СТОВ «Агроко» наголосили, що підприємство активно шукає молодих фахівців у сфері бухгалтерського обліку, економіки, управління виробництвом. У компанії є вакансії для економістів, які зможуть працювати з аналізом ринків, плануванням виробництва, управлінням фінансовими потоками та оптимізацією бізнес-процесів.

Студенти дізналися про умови праці на підприємстві, які відповідають сучасним стандартам. СТОВ «Агроко» пропонує офіційне працевлаштування, конкурентну заробітну плату, соціальні гарантії та можливість кар'єрного росту. Компанія активно інвестує в професійний розвиток своїх працівників, пропонуючи навчання та підвищення кваліфікації. Також є можливість проходження оплачуваних стажувань, що дозволить студентам на практиці застосувати знання, отримані в університеті.

ННІ економіки і права