Сесія завершилася, але для студентів-археологів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького розпочалася не менш гаряча, але ж на диво цікава, пора.

Адже цього літа вони будуть досліджувати відразу чотири цікаві об’єкти.

Сьогодні про перший із них — продовження досліджень решток трипільських протоміст-гігантів на території державного заповідника «Трипільська культура» в с. Легедзине Тальнівського району.

Ці розкопки є важливою складовою частиною національного проєкту з включення решток протоміст в перелік культурних об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Роботи будуть вестися під керівництвом провідних вітчизняних (вони ж і світові) фахівців цього періоду Інституту археології Національної академії наук України та професорів і доцентів ЧНУ: Ігоря Фаренія, Марини Захарченко та Лариси Лисиці.

Побажаємо їм творчої удачі та гарної погоди!

Анатолій Морозов, завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки