У ботанічному саду Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького триває закладання колекційних та дослідних ділянок сільськогосподарських культур.

Роботи проводять студенти першого та другого курсів спеціальності «Агрономія» під керівництвом кандидата сільськогосподарських наук Олександра Коробка.

Для дослідження підібрано 19 культур, які представлені різними сортовими зразками. Закладання ділянок передбачене для дослідження морфо-фізіологічних процесів і продуктивності посівів зернових та зернобобових культур за дії біологічно активних речовин та наночастинок міді і срібла в межах спільних досліджень із ТОВ «Нанофлюїд плюс».

Разом із тим, ведуться підготовчі роботи для розширення поточних наукових досліджень ННІ природничих та аграрних наук на базі ботанічного саду ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

ННІ природничих та аграрних наук