Лілія Нерознак, студентка 2 курсу спеціальності «Соціальна робота», здобула перемогу у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота».

Сьогодні в суспільстві має бути сформована «нульова» толерантність до всіх проявів насильства. Презентована робота розкриває інноваційні онлайн-форми групової роботи з постраждалими з метою подолання та мінімізації наслідків домашнього насильства над жінками.

Щиро дякуємо фахівцям Черкаського обласного Центру соціальних служб за можливість реалізації програми «I'm new» та конкурсній комісії за визнання результатів наукового дослідження.

Вітаємо студентку Лілію Нерознак та її наукового керівника, доцента кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Тетяну Демиденко!

Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки