Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, чемпіонка Європи з боксу серед спортсменів віком до 22-х років Кароліна Махно отримала відзнаку «Гордість Черкащини».

Вручив нагороду  начальник черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець під час зустрічі зі спортсменкою та її тренером Андрієм Мальованим.  Про це йдеться на сайті ОДА.

Очільник області підкреслив, що сьогодні перемоги важливі на всіх фронтах, адже зміцнюють наш бойовий дух. Сама Кароліна переконана, що це була боротьба не просто за якусь медаль, а за всю нашу країну.

Нагадаємо, у фінальному поєдинку з боксу  в Хорватії боксерка перемогла представницю Ірландії Карабін Ейбхе у ваговій категорії до 75 кг.

Джерело: сайт ОДА

.