Студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розповіли про можливість літнього стажування на Чорноморському узбережжі Болгарії.

Директор фірми «Болканс Джобс» (Софія, Болгарія) Борис Гігов поінформував студентів про умови практики. Учасники програми зможуть на практиці застосувати набуті знання, отримати реальний досвід у туристичній сфері в межах культурного обміну з наданням оплачуваної роботи.

— Це чудова можливість провести літо біля моря, вивчити культуру Болгарії, подорожувати з мінімальними витратами, удосконалюючи знання іноземних мов, — зазначив він. — Ви поєднаєте приємне з корисним: цікаву оплачувану роботу з відпочинком, а ми гарантуємо усім охочим офіційне працевлаштування, оплачуємо проживання, харчування та проїзд.

Нагадаємо, студенти ЧНУ постійно проходять літнє стажування у курортних містах Болгарії.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького